location_onKurtuluş Mh. Sobacılar Sk. No: 25 / 28 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

phone0222 240 64 58

smartphone0506 480 14 71

mail_outlinehakantemizlik26@mynet.com

Kurumsal

Firmamız 27.09.2007 tarihinde hizmete başlamış olup,

Ekim 2009 tarihinde Hakan Temizlik  olarak toptan Temizlik Maddeleri satışına  Prens Deterjan-ERPA Kimya  bölge bayiliği  ile başlamış olup, ilerleyen süreçte ürün portföyümüzü genişleterek sektörde ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin tedariğini ( kalite ön planda tutularak ) sağlamaktadır. Çalışmakta olduğumuz Resmi Kurumlar,Fabrikalar  ve Esnaflara yönelik tedariğini sağladığımız geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile malzemede, kalifiye personel ve profesyonel ekipmanlarla da hizmette güveni ön planda tutmaktadır.

         Eylül 2010 tarihinde El yıkama köpük sistemi Firması olan         FİM GLOBAL ile anlaşma sağlayan firmamız, kişisel hijyen konusunda eksikliğini tamamlamış ve daha iyi hizmet için siz değerli müşterilerine hizmet kalitesini arttırarak yoluna devam etmiştir.

         Ağustos 2013 de Hizmet sektörüne adım atan firmamız bünyesinde çalıştırdığı kalifiye ekibi ve profesyonel  ekipmanları ile Sektörde ki yerini hızla yukarılara taşımış ve gelen istekler doğrultusunda  bünyesine yenilikler katarak  yerini sağlamlaştırmıştır.

         2015 yılının başında ise ş Cephe Temizlik Hizmetine de giriş yaparak, bölgemizde bulunan ve modern mimari yapıya sahip  Cam,Kompozit Kaplama ,Sidding v.b. dış cephelerin  temizliğinde ihtiyaç duyulan hizmetleri yerine getirmek için bir adım daha atmıştır. Güvenli ekipman ve profesyonel personellerle gerçekleştirilen hizmette de sektörün en iyisi olma hedefindedir.

          2018 Yılında Ana Bayiisi olduğumuz Erpa Turizm Kimya (prens deterjan ) tarafından Serum köpük ürününün üretimyle yelpazemizi genişleterek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

         Bünyesinde çalışan 10 personel ile hizmet ağını her geçen gün daha fazla alanda duyurmayı, kendini kanıtlamayı hedeflemektedir.

         Temizlik Maddeleri Toptan ve Perakende Satışı , Temizlik Makine ve Ekipmanları satışı , Temizlik Hizmetleri (Ev Temizliği-Apartman Temizliği-Ofis temizliği v.b…) son olarak da Dış Cephe Temizliği Hizmetiile

Temizliğin Genç ve Güvenilir Yüzü sloganıyla siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktan gurur duyar.

                                                                                 

Hakan DEMİR

Temizlik gibisi yok...