location_onKurtuluş Mh. Sobacılar Sk. No: 25 / 28 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

phone0222 240 64 58

smartphone0506 480 14 71

mail_outlinehakantemizlik26@gmail.com

Dış Cephe Temizliği

Eskişehir Hakan Temizlik, Eskişehir temizlik şirketleri arasında Eskişehir dış cephe temizliği hizmetini uzun yıllardır profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sunmaktadır.

Yeniden kirlenmelere karşı daha uzun süre koruma sağlayan sistem , deiyonize suyun özelliği ile uzun süre temiz kalma etkisine sahiptir.

  Elektrostatik etkiyi en aza indirerek , antistatik etki yaratır.

  Cam, pencere çerçeveleri, alüminyum kobalt kaplama ,plastik,sidding,reklam panoları, naturel yüzeyler , boyalı yüzeyler , ahşap kaplama ve akla gelebilecek suya dayanıklı tüm yüzeylerin temizliğinde uygulanabilir. Hafif, darbeye dayanıklı carbon - alüminyum boru sistemi ile 20 m yüksekliğe kadar vinçsiz-iskelesiz , zeminden uygulanabilen ,iş ve işçi güvenliğini sağlayan sistemdir.

  Sistem modüler yapısı ile her türlü işin zorluğuna göre ayarlanabilir . Böylece küçük kullanımlardan ,büyük ve karmaşık görevlere kadar etkili ,güvenli ve ekonomik çalışma olanağı sağlar.

Hızlı ve performanslı cam-dış cephe temizliği için sistemli çözüm sağlar.

  Modüler kurulum ve zengin aksesuarları ile zorlu dış cephelerin temizliğinde mükemmel çözüm sağlar.

  Bina yatırımınızı korur.

  Dış cephenin ömrünü uzatır.

  Tüm dış cephelerde uygulanır.

               Solar panellerin yüzeyleri özel alaşımlı camlardan oluşmaktadır.

         Bu yüzeylerin temizliği profesyonel ekipman ve makinalar gerektirir.

Solar panellerin yüzeylerin temiz olması enerji verimini arttırır, elektirik üretiminin kaybını %40 a kadar azaltır. Bu yüzden solar panellerin periyodik olarak profesyonel ekipmanlar ile temizlenmesi gerkmektedir.

ESKİŞEHİR DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ olarak gerek kullanılan ekipmanlar gerekse tecrübeli uygulama personelleri ile solar panel temizliği gerçekleştirmektedir.

Temizlik gibisi yok...